Promienniki podczerwieni w studiu rehabilitacji | Gościcino

Panele grzewcze na podczerwień,

charakteryzują się niezwykle szybkim tempem oddawania energii do pomieszczenia, możliwością ukierunkowania strumienia ciepła oraz całkowicie bezdźwięczną pracą.

Ze względu na te cechy producenci reklamują swoje urządzenia podkreślając ciekawe rozwiązania do jakich można je zastosować. Mówi się o miejscach narażonych na częste wychładzanie, takich wymagających ciszy lub wymagających dogrzania konkretnego miejsca w pomieszczeniu. Jako przykłady podaje sie biura, magazyny, terraria, a nawet kościoły.


W Gościcinie w punkcie rehabilitacji, spotkaliśmy się z równie ciekawym pomysłem. Panele zawisły nad stołami do masażu.

Już na samą myśl o relaksującym masażu, pod ciepłym strumieniem powietrza, podobnym do promieni letniego słońca, robi się lepiej.

Białe, dyskretne promienniki pięknie wpasowały się do drewnianego wykończenia pomieszczenia, a ich bezgłośna praca na pewno nie zakłuci żadnej sesji masażu.


O urządzeniu: Promiennik podczerwieni Greenie PW600

| Moc: 600W  | Biały |  Wymiary 90 x 60 x 2,5 cm | Masa 7,5kg | 5 lat gwarancji producenckiej |

To eleganckie urządzenie z powodzeniem "wtopi" się do każdego wystroju.  Można  umieścić je na ścianach lub  pod sufitem zapewniając pomieszczeniu dyskretne źródło ciepła. Promienniki przekazują energię na tej samej zasadzie co promienie słoneczne, dlatego gwarantują przyjemne, naturalne uczucie komfortu w każdym miejscu.

Z punktu widzenia eksploatacji producent zapewnia, aż 5 lat gwarancji oraz produkt całkowicie wolne od kosztów związanych z naprawami, czy przeglądami.
Do  tego, szczególnie przy zamówieniu urządzenia wraz z usługą montażu, dostępne jest w bardzo przystępnej cenie.
 

Producenci