Więcej aktualnościPompa ciepła na lodowym pustkowiu. Historia Ake i Ole.
Pompa ciepła na lodowym pustkowiu. Historia Ake i Ole.
Ostatnia aktualizacja: 14-06-2018

Czy pompy ciepła....
...zamarzają zimą?
...sprawdzą się w naszym klimacie?
...Czy pompa ciepła grzeją przy mrozie?

Często spotykamy się z tego rodzaju pytaniami. I wydaje nam się, że nasz wieloletni partner, producent Vaillant postanowił ostatecznie rozwiać wątpliwości. 
 
Vaillant zawsze wyróżniał się wśród liderów branży i ciągle pozostaje na czele rozwoju technologii grzewczej. Uważamy, że jest tak ponieważ Vaillant nie widzi ograniczeń tam gdzie widzą je inni, a swoje rozwiązania testuje tam, gdzie leżą ustalone granice możliwości i w ten sposób ciągle je przekracza. 
 
Dlatego nawet nie dziwi nas pomysł na ostatnią kampanię Vaillant, która udowadnia skuteczność pomp ciepła w ekstremalnych warunkach.
 
Poznajcie historię Ake ze Szwecji i jego renifera Ole, którego życie odmieniło się dzięki wizycie Zająca Vaillant. 
 

 
"Daleko na północy Szwecji, 235 km od koła podbiegunowego, jest położona miejscowość o nazwie Naimakka. Jedynym mieszkańcem jest Ake, który ma 80 lat i jest odpowiedzialny za stację meteorologiczną. Mieszka tutaj całe życie. Dzisiaj prawie nikt go nie odwiedza. Nie dziwne, temperatura spada prawie do −40°C. Jednak Ake wpadł na pomysł co zrobić, aby mieć więcej gości: zamienić Naimakka w najprzytulniejsze miejsce w Szwecji."
 

Zachęcamy do obejrzenia kolejnych odcinków historii Ake & Ole:

Odcinki 1  i  2 

Odcinki 3 i 4

Zdalna diagnostyka urządzenia

Jak powstała Pompa Ciepła dla Ake? 

WATERM

ul. Przemysłowa 7A / 40
84-200 WEJHEROWO