Dimplex

Dimplex to największy na świecie producent elektrycznych urządzeń grzewczych.

| Elektryczne ogrzewanie | Kurtyny powietrzne | Promienniki podczerwieni | Piece akumulacyjne | Pompy Ciepła |

Glen Dimplex to firma z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem we wdrażaniu innowacyjnych technologii ogrzewania.  W ciągu tego czasu mała firma stała się silną marką, której doświadczenie, to historia obalenia przekonania, że wszystko zostało już odkryte i dowód, że przyszłość, to nie coś co możemy przewidzieć, a coś, co pomagamy kreować.

Obecnie to międzynarodowa grupa, która zatrudnia niemal 9 tysięcy osób, reprezentowana przez tysiące partnerów, instalatorów i przedstawicieli na rynku międzynarodowym.

O historii rozwoju Glen Dimplex.


W ofercie firmy znajdują się głównie urządzenia elektryczne. Rozwijając się producent wdraża także wybrane, przyszłościowe rozwiązania takie, jak Pompy Ciepła oraz systemy wentylacji mechanicznej, a nawet urządzenia AGD.

Wszechstronność technologiczna budowana przez rozbudowany dział badań i rozwoju, to siła marki. Dzięki intensywnemu testowaniu i udoskonalaniu urządzeń Dimplex oferuje rozwiązania równocześnie najnowocześniejsze i sprawdzone.


Dimplex reprezentuje zasadę zrównoważonego rozwoju. Kiedy z punktu widzenia wielu firm ekologia jest jedynie modnym hasłem lub nieopłacalnym złem koniecznym, dla Dimplex to droga do przyszłości bezpiecznej i ekonomicznej.

W WATERM zależy nam na poprawie komfortu życia naszych klientów oraz czystości powietrza w naszym mieście, Wejherowie i  całym Pomorzu. Dlatego wspieramy inwestorów w zdobywaniu dotacji na modernizacje kotłowni i promujemy ekologiczne rozwiązania. Dimpex, to producent, który ceni te same wartości. 

Podobnie, jak Dimplex wiemy, że uniezależnienie się od wrażliwych ekonomicznie, co raz droższych paliw jak węgiel i olej, to korzyść za równo dla środowiska naturalnego, jak i kieszeni naszych klientów. Nasza współpraca, to kolejny krok w stronę lepszej przyszłości. 

 

Kategoria Sortuj