Raychem

Raychem to producent specjalizujący się w przewodach grzejnych.

| Zabezpieczenie temp. wody użytkowej | Ochrona przed zamarzaniem | Elektryczne ogrzewanie podłogowe |

Wprowadzając technologię przewodów samoregulujących, które zrewolucjonizowały branżę elektrycznego ogrzewania, Raychem rozpoczęło ponad czterdziestoletni proces specjalizowania się w ich produkcji.

Obecnie Raychem to lider tej dziedziny, oferujący zaawansowane przewody o szerokim spektrum zastosowań. Od stosunkowo prostych przewodów stałomocowych i samoregulujących instalowanych w  przydomowych systemach przeciwoblodzeniowych, po zaawansowane przewody o skomplikowanej budowie, przystosowane do pracy w nietypowych warunkach.

W budownictwie mieszkaniowym przewody Raychem wykorzystujemy do rur z wodą, rynien i rur spustowych, podjazdów oraz chodników . Służą utrzymywaniu odpowiedniej temperatury wody użytkowej, zabezpieczeniu domu przed przedostawaniem się wilgoci do wnętrza budynku i zapewnieniu bezpieczeństwa oraz wygody mieszkańców, nawet zimą.

W Przemyśle i budownictwie komercyjnym, tam gdzie potrzeba spełnić zarówno specjalne wymagania praktyczne, jak i prawne, Raychem zapewnia przewody, które przeszły odpowiednie testy i gwarantują, np. odpowiednią higienę, w przemyśle żywieniowym, czy bezpieczeństwo, tam gdzie znajdują się substancje łatwopalne.


Najlepszym przykładem na ogromną różnicę w jakość i standardzie bezpieczeństwa, jakie są w stanie zapewnić dostępne na rynku przewody samoregulujące, jest prosty test.
Przebieg i wynik eksperymentu, można obejrzeć < tutaj >

 

 

 

 


Współpraca z Raychem, to dla nas możliwość zaoferowania przewodów najwyższej jakości, które spełnią nawet najbardziej nietypowe wymagania. Praca z producentami takimi, jak

Raychem pozwala pewnie stanąć na pierwszej linii frontu w walce z zagrożeniami zimy. Każdy budynek, co roku toczy bitwę z wilgocią i mrozem. Przewody grzejne pomagają nam je przed nimi zabezpieczyć, a mieszkańcom cieszyć się tym pięknym sezonem.

Kategoria Sortuj