Producenci

0123456789ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
Producent inteligentrnych rozwiązań umożliwiających oszczędność energii oraz zwiększenie jakości zarządzania systemami. | Automatyka | Regulatory | Sys. Inteligentnego budynku | Alarmy | Zdalne sterowanie |  Począktki Firmy Delta Dore sięgają 1970r. kiedy Monique i Joëla Renault założyli przedsiębiorstwo zajmując się podwykonastwem w dziedzinie elektroniki i telekomunikacji. Już od 1973r. Ich firma skupiła się na rozwiązaniach związanych z oszczędnością energii.  Dzisiaj, kiedy rozwiązania domowe rozwinęły się technicznie, to skuteczne nimi zażądzanie i kontrola wydajności pracy stała się kluczem do oszczędnosci, komfortu i zadowolenia Delta Dore dostarcza rozwiązania, które z każdego systemu stworzą nowoczesnego, inteligentrnego partnera, który co dzień dba o Twój komfort i bezpieczeństwo.
Liczba produktów w sklepie: 2
Dimplex to największy na świecie producent elektrycznych urządzeń grzewczych. | Elektryczne ogrzewanie | Kurtyny powietrzne | Promienniki podczerwieni | Piece akumulacyjne | Pompy Ciepła | Glen Dimplex to firma z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem we wdrażaniu innowacyjnych technologii ogrzewania.  W ciągu tego czasu mała firma stała się silną marką, której doświadczenie, to historia obalenia przekonania, że wszystko zostało już odkryte i dowód, że przyszłość, to nie coś co możemy przewidzieć, a coś, co pomagamy kreować. Obecnie to międzynarodowa grupa, która zatrudnia niemal 9 tysięcy osób, reprezentowana przez tysiące partnerów, instalatorów i przedstawicieli na rynku międzynarodowym. O historii rozwoju Glen Dimplex. W ofercie firmy znajdują się głównie urządzenia elektryczne. Rozwijając się producent wdraża także wybrane, przyszłościowe rozwiązania takie, jak Pompy Ciepła oraz systemy wentylacji mechanicznej, a nawet urządzenia AGD. Wszechstronność technologiczna budowana przez rozbudowany dział badań i rozwoju, to siła marki. Dzięki intensywnemu testowaniu i udoskonalaniu urządzeń Dimplex oferuje rozwiązania równocześnie najnowocześniejsze i sprawdzone. Dimplex reprezentuje zasadę zrównoważonego rozwoju. Kiedy z punktu widzenia wielu firm ekologia jest jedynie modnym hasłem lub nieopłacalnym złem koniecznym, dla Dimplex to droga do przyszłości bezpiecznej i ekonomicznej. W WATERM zależy nam na poprawie komfortu życia naszych klientów oraz czystości powietrza w naszym mieście, Wejherowie i  całym Pomorzu. Dlatego wspieramy inwestorów w zdobywaniu dotacji na modernizacje kotłowni i promujemy ekologiczne rozwiązania. Dimpex, to producent, który ceni te same wartości.  Podobnie, jak Dimplex wiemy, że uniezależnienie się od wrażliwych ekonomicznie, co raz droższych paliw jak węgiel i olej, to korzyść za równo dla środowiska naturalnego, jak i kieszeni naszych klientów. Nasza współpraca, to kolejny krok w stronę lepszej przyszłości.   
Liczba produktów w sklepie: 86
Fernox zaistniał jako pierwsza w świecie firma zajmująca się uzdatnianiem wody. Od powstania w 1964 roku, firma charakteryzuje się innowacyjnym, pionierskim podejściem, trwającym po dziś dzień. Obecnie Fernox prowadzi globalną sprzedaż uznanej gamy czołowych produktów oraz usług na rynku globalnym, będąc marką nr 1 w swojej branży. Produkty firmy są energooszczędne, sprawdzają się w różnorakich warunkach i są powszechnie dostępne w wielu państwach. Jako firma, Fernox działa w czterech odrębnych dziedzinach: Chemiczne uzdatnianie wody – inhibitory oraz środki czyszczące aż po tłumiki do kotłów oraz uszczelniacze. Tradycyjne produkty instalacyjne – pasty i środki lutownicze oraz pasty uszczelniające. Akcesoria – pompy Powerfluching, odkamieniacze oraz filtry. Technologie odnawialnych źródeł energii -preparaty oraz środki czyszczące do pomp ciepła i systemów solarnych. Wybitne osiągnięcia firmy Fernox są wynikiem jej przywiązania do obszernych, własnych badań oraz dążenia do ciągłego rozwoju. Doprowadziło to do powstania innowacyjnych produktów, które umożliwiły firmie Fernox uzyskać czołową pozycję, jako jedyna swojego rodzaju firma działająca na całym obszarze i przekraczająca granicę tradycyjnego rynku grzewczego. Firma zwraca również uwagę na coraz ważniejszą sferę technologii odnawialnych źródeł energii ze szczególnym uwzględnieniem systemów solarnych oraz gruntowych i powietrznych pomp ciepła.
Liczba produktów w sklepie: 1
Marka Greenie to lider w zakresie energooszczędnych  rozwiązań.  | Ogrzewanie podczerwienią | Maty oraz panele grzewcze | Oświetlenie LED |  Oferta producenta ukierunkowana jest na spełnienie rosnących wymagań konsumentów w zakresie technologii, designu, ekologii oraz oszczędzania energii.  
Liczba produktów w sklepie: 5
Pe-Flex jest producentem systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Promowane przez firmę rozwiązania to ekologiczne i energooszczędne, nowoczesne systemy, które w dobie inteligentnego budownictwa stanowią nieodzowne uzupełnienie każdego systemu grzewczego. Celem firmy jest optymalizacja zarówno produktu i sposobu jego montażu, jak i procesu zamówienia i dostawy elementów. Misją producenta jest skupianie instalatorów, takich jak WATERM oraz podążanie za potrzebami związanymi z wykonywanymi przez nas inwestycjami. Dzięki takiemu podejściu do współpracy, bierzemy czynny udział w tworzeniu najlepszych rozwiązań. Mając bezpośredni kontakt z klientami słuchamy i rozumiemy ich potrzeby. Wiemy jakie utrudnienia napotykamy podczas licznych realizacji. Dzięki takim sugestiom Pe-Flex dowiaduje się jakie oczekiwania klientów muszą spełnić produkowane przez nich systemy oraz, jakie rozwiązania pomogłyby nam przyspieszyć i udoskonalać proces montażu. Jako instalatorzy stawiamy na producenta, któremu zależy na czymś więcej, niż tylko sprzedaży swojego produktu. Widzimy, że działaniami firmy Pe-Flex kieruje wspólny z naszym cel- zadowolenie naszych klientów. Ułatwiony proces projektowania i montażu systemu pozwala nam oferować, jeszcze tańszą usługę montażu systemu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przez lata współpracy z WATERM i wieloma innymi instalatorami w całej Polsce firma Pe-Flex stworzyła niezawodny system wentylacji oraz szerokie zaplecze wsparcia projektowego i technicznego, dla autoryzowanych instalatorów, jak my. Pe-flex oferuje wsparcie na każdym etapie tworzenia wentylacji, począwszy od wyboru średnicy przewodów i systemu, a skończywszy wszystkich elementach potrzebnych do stworzenia instalacji. Doświadczenie i otwartość to cechy, dzięki którym Pe-Flex to partner elastyczny, oferujący urządzenia i materiały zindywidualizowane i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Dowiedz się więcej o systemie wentylacji z odzyskiem ciepła Pe-Flex, na naszej stronie partnerskiej.
Liczba produktów w sklepie: 4
Raychem to producent specjalizujący się w przewodach grzejnych. | Zabezpieczenie temp. wody użytkowej | Ochrona przed zamarzaniem | Elektryczne ogrzewanie podłogowe | Wprowadzając technologię przewodów samoregulujących, które zrewolucjonizowały branżę elektrycznego ogrzewania, Raychem rozpoczęło ponad czterdziestoletni proces specjalizowania się w ich produkcji. Obecnie Raychem to lider tej dziedziny, oferujący zaawansowane przewody o szerokim spektrum zastosowań. Od stosunkowo prostych przewodów stałomocowych i samoregulujących instalowanych w  przydomowych systemach przeciwoblodzeniowych, po zaawansowane przewody o skomplikowanej budowie, przystosowane do pracy w nietypowych warunkach. W budownictwie mieszkaniowym przewody Raychem wykorzystujemy do rur z wodą, rynien i rur spustowych, podjazdów oraz chodników . Służą utrzymywaniu odpowiedniej temperatury wody użytkowej, zabezpieczeniu domu przed przedostawaniem się wilgoci do wnętrza budynku i zapewnieniu bezpieczeństwa oraz wygody mieszkańców, nawet zimą. W Przemyśle i budownictwie komercyjnym, tam gdzie potrzeba spełnić zarówno specjalne wymagania praktyczne, jak i prawne, Raychem zapewnia przewody, które przeszły odpowiednie testy i gwarantują, np. odpowiednią higienę, w przemyśle żywieniowym, czy bezpieczeństwo, tam gdzie znajdują się substancje łatwopalne. Najlepszym przykładem na ogromną różnicę w jakość i standardzie bezpieczeństwa, jakie są w stanie zapewnić dostępne na rynku przewody samoregulujące, jest prosty test. Przebieg i wynik eksperymentu, można obejrzeć < tutaj >         Współpraca z Raychem, to dla nas możliwość zaoferowania przewodów najwyższej jakości, które spełnią nawet najbardziej nietypowe wymagania. Praca z producentami takimi, jak Raychem pozwala pewnie stanąć na pierwszej linii frontu w walce z zagrożeniami zimy. Każdy budynek, co roku toczy bitwę z wilgocią i mrozem. Przewody grzejne pomagają nam je przed nimi zabezpieczyć, a mieszkańcom cieszyć się tym pięknym sezonem.
Liczba produktów w sklepie: 131
Polski producent grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. | GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE | GRZEJNIKI DEKORACYJNE | GRZAŁKI ELEKTRYCZNE | AKCESORIA GRZEJNIKOWE | 25-letnie doświadczenie, sieć klientów w ponad 40 krajach, na 4 kontynentach.  Swój rozwój firma osiąga poprzez współpracę z lepszymi od siebie, dlatego stawia na współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi ludźmi szukają innowacji i funkcjonalnych rozwiązań. O sobie mówią: "Czy jesteśmy idealni? Nie. Pociąga nas doskonałość i to ona jest najsilniejszym motorem naszej aktywności. " Ich dążenie do oferowania najwyższej jakości produktów jest wyrazem szacunku dla konsumenta, którego dobro stanowi najwyższy priorytet firmy.  Terma, chce spełniać i wyprzedzać potrzeby klientów.  W ofercie Terma znajdująsię grzejniki olejowe, wodne, wodno-elektryczne i elektryczne. Równolegle z rozległym wachlarzem grzejników  w ofercie producenta znajdują się grzałki elektryczne o różnorodnym wyglądzie i szerokiej funkcjonalności.  Największym atutem firmy jest oryginalny design, pociągające wzory i eleganckie wykonanie. Ten producent sprawił, że grzejnik nie musi być tylko praktycznym elementem instalacji, może stać się kluczowym punktem nietuzinkowego wystroju.  Producent oferuje różnorodne, nietuzinkowe kształty urządzeń, szeroką gamę barw i wzorów, które pozwolą wzbogacić każdy wystrój. Ponadto Terma pozwala stworzyć zupełnie unikalne wzory, które mogą zostac naniesione na urządzenie, by stworzyć całkowicie unikatowy i niepowtarzalny element wystroju. 
Liczba produktów w sklepie: 5
Thermoval oferuje szeroki wachlarz rozwiązań i urządzeń, dla ogrzewania elektrycznego. | Elektryczne ogrzewanie  | Maty i przewody grzejne | Piece akumulacyjne | Grzejniki konwektorowe | Regulatory | Akcesoria montażowe |  Firma skupia swoje działania na ciągłym rozwoju oferty i uaktualnianiu jej wraz z pojawianiem się nowych technologii. Początek firmy, jaką od połowy 2003r. znamy pod marką Thermoval Polska, również wiąże się z wprowadzeniem do oferty nowych rozwiązań. Kiedy Polski rynek przechodził odrodzenie, w latach 1989-1990 głównym obszarem ich działania były, niedostępne dotąd systemy i urządzenia grzewcze. Już wtedy zawiązywały się relacje Thermoval z producentami takimi jak Tekmar GmbH, których Thermoval jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce.  Dziś Firma posiada rozległą sieć dystrybucji składającą się z kilkuset punktów handlowych. Fundamentem firmy jest wysoka jakość produktu, oferowana w konkurencyjnej cenie, a filarami szybka obsługa i  realizacja zamówień.  Dzisiejsza siła marki została wybudowana, także dzięki wsparciu instalatorów takich, jak WATERM. Jesteśmy dystrybutorem i przedstawicielem Thermoval na pomorzu, promujemy ich produkty i rozwiązania na terenieTrójmiasta i okolic, od początku powstania marki.  Thermoval stawia na zrównoważony rozwój. Ich produkty zasilane energią elektryczną są przystosowane do współpracy z ekologicznymi źródłami energii. Oferują maty i przewody grzejne do instalacji elektrycznego ogrzewania podłogowego. Ponadto posiadają szeroki wybór specjalistycznych przewodów grzejnych, stało i zmiennooporowych (zwanych samoregulującymi) do przeciwoblodzeniowych instalacji zewnętrznych oraz systemów użytku specjalnego, np. stosowanych w przemyśle gastronomicznym lub w strefach podwyższonego zagrożenia wybuchem. Elektryczne ogrzewanie nie ogranicza się tylko do przewodów. Wielu klientów WATERM zachwala grzejniki konwektorowe i piece akumulacyjne tego producenta, ze względu na ich przystępną cenę, wysoką jakość i estetykę. Uzupełnieniem oferty produktów Thermoval są urządzenia zarządzające pracą instalacji, jak  regulatory, termostaty i czujniki oraz szeroki wybór akcesoriów ułatwiających bezpieczny montaż. Szczególnie interesujące są gotowe zestawy zawierające wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji ogrzewania elektrycznego. Od 2008 roku firma oferuje i promuje technologie grzewcze wykorzystujące pompy ciepła. Jest to ekologiczne rozwiązanie, dla ogrzewania budynków i do przygotowywania ciepłej wody użytkowej, dlatego jego wdrożenie stanowiło naturalny krok, dla firmy Thermoval. Relacja między Thermoval i WATERM opiera się na partnerskiej współpracy. Poznajemy i wykorzystujemy ich produkty od lat, budując instalacje oraz montując urządzenia tak, by spełniały wymogi klientów i standardy producenta. W ten sposób wiemy, że oferujemy systemy pewne i objęte nawet dziesięcioletnią gwarancją produktową.  
Liczba produktów w sklepie: 316
Uponor to lider gospodarki wodnej. | Ogrzewanie i chłodzenie podłogowe | Instalacje wody pitnej | kanalizacja sanitarna | Automatyka pokojowa | Firma świętuje sto lat doświadczenia w branży, oferuje produkty w ponad stu krajach i jest spółką wysoce notowaną na finlandzkiej giełdzie. Historia Uponor zaczyna się, kiedy instalacje wodne oparte na rurach z żelaza, były jeszcze nowością. Uponor zawsze stał na czele branży na każdym kroku jej rozwoju. Cały czas wprowadzając na rynek nowe rozwiązania, materiały i technologię. Dziś, kierując jednym z największych działów badań i rozwoju, wciąż nie spoczywają na laurach. Produkt Uponor to systemy dostarczania bezpiecznej wody pitnej, energooszczędne systemy ogrzewania i chłodzenia oraz niezawodne rozwiązania infrastruktury wodnej. Od projektu, przez nowoczesne, trwałe i elastyczne elementy instalacji, po automatykę inteligentnego zarządzania- Uponor oferuje kompletny, elastyczny pakiet rozwiązań gospodarki wodnej, dla nowoczesnego budownictwa. Producent nie ogranicza się do budownictwa prywatnego, działając także na rynku budownictwa komercyjnego, przemysłowym i inżynierii lądowej.   Specyficzną cechą takich systemów, jest to, że ich działanie jest niewidoczne gołym okiem, a równocześnie ma ogromny wpływ na codzienny komfort i jakość życia. Dowiedz się, jak daleko sięga „niewidzialny wpływ” rozwiązań Uponor: Od początku działania, WATERM jest ambasadorem Uponor na Pomorzu. Jedną z najczęściej budowanych przez nas instalacji jest wodne ogrzewanie podłogowe. Dzięki połączeniu zalet doskonałego produktu i solidnego montażu zapewniliśmy efekt niewidzialnego komfortu dziesiątkom klientów na terenie całego Trójmiasta i okolicy. Dowiedz się, co czyni produkty Uponor wyjątkowymi: Misją Uponor jest „budowa mostu, który połączy pełną sukcesów przeszłość z pewną przyszłością". Ta metafora, jest niezwykle trafna, gdyż symbolizuje drogę opartą na solidnych filarach przełomowych momentów w historii firmy. Równocześnie budowa mostu wskazuje na chęć osiągnięcia drugiego brzegu, a nie brnięcie przed siebie za wszelką cenę. Dlatego Uponor zaimplementował standardy i cele zrównoważonego rozwoju. Promowane przez firmę rozwiązania są innowacje w dziedzinie oszczędzania energii  oraz inteligentnej, bezpiecznej gospodarki wodnej. Uponor dostrzega źródło i dalszy bieg rzeki swoich sukcesów w budowaniu produktów i systemów niosących korzyść, zarówno dla ich użytkowników, jak i środowiska. Doświadczenie zgromadzone przez sto lat jest nieocenione. Kiedy wiele firm, o wieloletnim stażu utrzymuje swoją wiedze w ścisłej tajemnicy, Uponor dzieli się nią z partnerami. Nie przesadzimy stwierdzając, że bez Uponor technologia  gospodarki wodnej byłaby jeszcze daleko od nowoczesnych, ekonomicznych i ogólnodostępnych rozwiązań, którymi  cieszymy się dzisiaj. Partnerstwo z producentem Uponor jest niezwykłe, gdyż mamy do czynienia z potężną firmą o niezachwianej pozycji, a równocześnie wiemy, że jesteśmy cenionym i ważnym partnerem. Po przebyciu długiej, wspólnej drogi obie firmy darzą się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem. Dla nas fundamentem, podstawowym spoiwem tej relacji jest zadowolenie naszych klientów.
Liczba produktów w sklepie: 1
Vaillant to lider na rynku międzynarodowym w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej. | Kondensacyjne kotły gazowe | Pompy Ciepła i Fotowoltaika | Rekuperacja |  Firma oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, stale zawyżając standardy jakości i wydajności urządzeń grzewczych. Symbolem Vaillant jest Zając, który wyróżnia markę i jest najlepiej rozpoznawalnym logotypem na rynku techniki grzewczej w całej Europie. Oferta Vaillant zawiera niemal wszystkie stosowane metody ogrzewania i wentylacji, od bardziej konwencjonalnych kotłów gazowych i urządzeń na paliwa kopalne, po ekologiczne i energooszczędne rozwiązania, jak pompy ciepła i panele fotowoltaiczne. Poza urządzeniami będącymi źródłem ciepła, firma oferuje systemy służące do zarządzania energią cieplną w budynku oraz inteligentne układy sterowania. Firma buduje zaufanie wśród Klientów i sieć sprawdzonych partnerów na polskim rynku już od 1992 roku. Współpraca Vaillant - WATERM sięga samych początków naszej firmy i przez lata zacieśniała się i umacniała. Jesteśmy jednym z najbardziej zaufanych przedstawicieli Vaillant na pomorzu, trójmieście i okolicach. Jakość tej relacji potwierdza status Autoryzowanego Instalatora Systemowego. Wizja i historia marki Vaillant zaczyna się od jej założyciela Johanna Vaillant, który będąc pionierem techniki grzewczej, takiej jaką znamy ją dzisiaj, marzył, aby każdy miał dostęp do sprawnego ogrzewania i ciepłej wody. 140 lat później Vaillant dostarcza taki komfort 30 milionom ludzi w ponad 60 krajach. Spełnienie się wizji założyciela nie oznacza, że firma porzuciła swoje początkowe wartości, wręcz przeciwnie,Vaillant wciąż pozostaje firmą rodzinną.  Mimo wysokiej pozycji na rynku światowym, nie zapominają, że sukces opiera się na opinii indywidualnego klienta, a jego zadowolenie i doświadczenie z marką Vaillant zależy od wykonawców takich jak WATERM. Vaillant skupia się na zapewnianiu gotowych, całościowych rozwiązań, aby kompleksowo spełniać potrzeby klientów i jako instalatorzy tych systemów wiemy, że ten producent nie pozostawia miejsca na wątpliwości i oferuje rozwiązanie dla każdego projektu. Podobnie jak dla nas, tak i dla Vaillant, produkt, to nie tylko urządzenie, to także zapewnienie jego najlepszej i najwydajniejszej pracy, to pewność naszych klientów, że oferujemy im system, który zapewni maksimum komfortu. To właśnie odzwierciedla slogan Vaillant  "Komfort w moim domu". Współpraca oparta na partnerskich relacjach to nie tylko możliwość oferowania niskich cen. Wspólna praca i zaangażowanie producenta oraz instalatora, w każdy projekt indywidualnie pozwala zapewnić naprawdę wysoki standard realizacji. Vaillant gwarantuje jakość produktu i wsparcie techniczne, a WATERM profesjonalny montaż i usługi serwisowe. Od czasów Johanna Vaillant świat się zmienił, dlatego dziś wspólnie tworzymy i spełniamy własne marzenie, aby każdy miał dostęp do sprawnego, ale także nowoczesnego- ekologicznego i oszczędnego ogrzewania.  Spełniamy ten cel, krok po kroku, przy każdej kolejnej wspólnej realizacji. Jednym z takich projektów jest kompendium wiedzy o systemach grzewczych Vaillant na stronie partnerskiej.  Vaillant wyróżnia się wśród liderów branży i ciągle pozostaje na czele rozwoju technologii grzewczej. Uważamy, że jest tak ponieważ Vaillant nie widzi ograniczeń tam gdzie widzą je inni, a swoje rozwiązania testuje tam, gdzie leżą ustalone granice możliwości. W ten sposób ciągle je przekraczając.    W ten sposób powstają kotły kondensacyjne o wydajności 109%, rozwija się technologia źródeł odnawialnych i domów pasywnych. Najlepszym przykładem takiego działania jest historia Åke ze Szwecji, którego życie odmieniło się dzięki pompie ciepła i wizycie Zająca Vaillant.      < Kolejne odcinki >
Liczba produktów w sklepie: 6
Warmtec jest producentem elektrycznych urządzeń grzewczych. | Elektryczne ogrzewanie | Nagrzewnice | Kurtyny powietrzne | Regulatory | Promienniki podczerwieni | Suszarki do rąk | Grzejniki konwektorowe | Warmtec to założona w 2013 roku firma, stworzona przez grupę doświadczonych profesjonalistów, którzy połączyli siły w celu zbudowania nowoczesnej, polskiej marki. Od momentu założenia ich celem jest oferować pakiet niezawodnego produktu oraz sprawnej obsługi klienta. Przewagą produktów Warmtec jest wysoka jakość, która pozwala producentowi oferować wieloletnią gwarancję z usługą door-to-door. Oferując urządzenia producenta, musimy mieć pewność, że nie zawiedziemy oczekiwań naszych klientów. Dlatego stawiamy na firmy, takie jak Warmtec, wobec których jakości i solidności mamy pewność. Współpraca z takim producentem, dla nas, instalatorów systemowych, ma szczególne znaczenie. Już od ponad pięciu lat jesteśmy Ambasadorem Warmtec na pomorzu. Przez ten czas pracujemy nad rozbudową sieci dystrybucji produktów Warmtec w Trójmieście i okolicy. Warmtec oferuje urządzenia, które oddziałują bezpośrednio na użytkowników i są przeznaczone głównie do biur, publicznych łazienek, sklepów, magazynów itp., gdzie codziennie korzysta z nich wiele, różnych osób. To sprawia, że bezpieczeństwo i skuteczność pracy urządzeń musi być stale na najwyższym poziomie. Ponadto sami korzystamy z oferowanych przez Warmtec produktów. Podczas instalacji nagrzewnice poprawiają komfort pracy w niewykończonych budynkach i przyspieszają proces suszenia pomieszczeń. Warmtec, dopracowuje swoje produkty od strony technicznej, oferując zarówno urządzenia małe i ekonomiczne, jak i takie, o dużej sile. Nie ograniczają się jedynie do technicznego podejścia i pamiętają o zróżnicowanych potrzebach i problemach końcowych użytkowników. Tworząc materiały i porady, jak najlepiej i najbezpieczniej wykorzystywać ich produkty. 
Liczba produktów w sklepie: 50
Liczba produktów w sklepie: 1