Montaż instalacji

Usługi montażu urządzeń oraz systemów oferujemy na terenie Trójmiasta, Wejherowa, Rumi, Redy, Luzina, Gościcina oraz okolic.

Zainteresowanych usługami, spoza tego regionu możemy skierować do zaufanych partnerów na terenie całej polski. 

Warunki montażu urządzeń i systemów są rozpatrywane indywidualnie. Usługa montażu nowego systemu, a nawet wymiany i przebudowy dotychczasowej instalacji to wieloetapowy proces, na którego czas i koszty wpływa wiele czynników. Począwszy od zaplanowania, doboru urządzeń i materiałów, przez ewentualny demontaż i modernizację, po montaż i uruchomienie, ciężko znaleźć dwa identyczne projekty.

Czynnikami wpływającymi na różnorodność wyceny, przy pozornie podobnych systemach mogą być, np.:

  • Warunki- wielkość budynku, umiejscowienie urządzeń i dogodność położenia elementów instalacji, itp..
  • Inni wykonawcy przy projekcie- często prace wykonawców na jednej budowie są od siebie uzależnione i tylko odpowiednia ich koordynacja zapewnia płynność działań.
  • Stan poprzedniej instalacji- w przypadku modernizacji, to ile ze starej instalacji należy wymienić ma duży wpływ na koszt montażu.

Zachęcamy do korzystania z kompleksowej usługi- zamówienia urządzenia oraz montażu, gdyż jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla klienta. Zamawiający zyskuje wówczas m.in.::

  • Pewność, że zamawiane urządzenie będzie zainstalowane w sposób, który zapewni maksymalną wydajność
  • Gwarancje- wielu producentów oferuje przedłużoną gwarancje lub oferuje ją w ogóle tylko w przypadku, gdy ich produkt zostało zainstalowane przez certyfikowanych instalatorów
  • Koordynacje- znając urządzenia i aktualne rozwiązania jesteśmy w stanie odpowiednio porozumieć się z innymi wykonawcami i tak skoordynować naszą pracę, by zminimalizować występowanie konfliktów systemów, nieprzewidzianych kosztów itp. 

Usługę niemal zawsze zaczynamy od indywidualnego spotkania z klientem, zazwyczaj na miejscu, gdzie prowadzone mają być prace. W większości wypadków wycena sporządzana jest niedługo  po oględzinach i dostarczeniu planów budynku.

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie.