Montaż

Usługi montażu urządzeń oraz systemów oferujemy na terenie Trójmiasta, Wejherowa i okolic.

Zainteresowanych usługami, spoza tego regionu możemy skierować do zaufanych partnerów na terenie całej polski. 

Warunki montażu urządzeń i systemów są rozpatrywane indywidualnie. Usługa montażu nowego systemu, a nawet wymiany i przebudowy dotychczasowej instalacji to wieloetapowy proces, na którego czas i koszty wpływa wiele czynników. Począwszy od zaplanowania, doboru urządzeń i materiałów, przez ewentualny demontaż i modernizację, po montaż i uruchomienie, ciężko znaleźć dwa identyczne projekty.

Czynnikami wpływającymi na różnorodność wyceny, przy pozornie podobnych systemach mogą być, np.:

  • Warunki- wielkość budynku, umiejscowienie urządzeń i dogodność położenia elementów instalacji, itp..
  • Inni wykonawcy przy projekcie- często prace wykonawców na jednej budowie są od siebie uzależnione i tylko odpowiednia ich koordynacja zapewnia płynność działań.
  • Stan poprzedniej instalacji- w przypadku modernizacji, to ile ze starej instalacji należy wymienić ma duży wpływ na koszt montażu.

Zachęcamy do korzystania z kompleksowej usługi- zamówienia urządzenia oraz montażu, gdyż jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla klienta. Zamawiający zyskuje wówczas m.in.::

  • Pewność, że zamawiane urządzenie będzie zainstalowane w sposób, który zapewni maksymalną wydajność
  • Gwarancje- wielu producentów oferuje przedłużoną gwarancje lub oferuje ją w ogóle tylko w przypadku, gdy ich produkt zostało zainstalowane przez certyfikowanych instalatorów
  • Koordynacje- znając urządzenia i aktualne rozwiązania jesteśmy w stanie odpowiednio porozumieć się z innymi wykonawcami i tak skoordynować naszą pracę, by zminimalizować występowanie konfliktów systemów, nieprzewidzianych kosztów itp. 

Usługę niemal zawsze zaczynamy od indywidualnego spotkania z klientem, zazwyczaj na miejscu, gdzie prowadzone mają być prace. W większości wypadków wycena sporządzana jest niedługo  po oględzinach i dostarczeniu planów budynku.

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie.