Pe-Flex

Pe-Flex jest producentem systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Promowane przez firmę rozwiązania to ekologiczne i energooszczędne, nowoczesne systemy, które w dobie inteligentnego budownictwa stanowią nieodzowne uzupełnienie każdego systemu grzewczego.

Celem firmy jest optymalizacja zarówno produktu i sposobu jego montażu, jak i procesu zamówienia i dostawy elementów.

Misją producenta jest skupianie instalatorów, takich jak WATERM oraz podążanie za potrzebami związanymi z wykonywanymi przez nas inwestycjami.

Dzięki takiemu podejściu do współpracy, bierzemy czynny udział w tworzeniu najlepszych rozwiązań. Mając bezpośredni kontakt z klientami słuchamy i rozumiemy ich potrzeby. Wiemy jakie utrudnienia napotykamy podczas licznych realizacji.

Dzięki takim sugestiom Pe-Flex dowiaduje się jakie oczekiwania klientów muszą spełnić produkowane przez nich systemy oraz, jakie rozwiązania pomogłyby nam przyspieszyć i udoskonalać proces montażu.

Jako instalatorzy stawiamy na producenta, któremu zależy na czymś więcej, niż tylko sprzedaży swojego produktu. Widzimy, że działaniami firmy Pe-Flex kieruje wspólny z naszym cel- zadowolenie naszych klientów.

Ułatwiony proces projektowania i montażu systemu pozwala nam oferować, jeszcze tańszą usługę montażu systemu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przez lata współpracy z WATERM i wieloma innymi instalatorami w całej Polsce firma Pe-Flex stworzyła niezawodny system wentylacji oraz szerokie zaplecze wsparcia projektowego i technicznego, dla autoryzowanych instalatorów, jak my.

Pe-flex oferuje wsparcie na każdym etapie tworzenia wentylacji, począwszy od wyboru średnicy przewodów i systemu, a skończywszy wszystkich elementach potrzebnych do stworzenia instalacji. Doświadczenie i otwartość to cechy, dzięki którym Pe-Flex to partner elastyczny, oferujący urządzenia i materiały zindywidualizowane i dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Dowiedz się więcej o systemie wentylacji z odzyskiem ciepła Pe-Flex, na naszej stronie partnerskiej.
System wentylacji mechanicznej PE-FLEX
Sortuj