Terma

Polski producent grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego.

| GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE | GRZEJNIKI DEKORACYJNE | GRZAŁKI ELEKTRYCZNE | AKCESORIA GRZEJNIKOWE |

25-letnie doświadczenie, sieć klientów w ponad 40 krajach,
na 4 kontynentach. 

Swój rozwój firma osiąga poprzez współpracę z lepszymi od siebie, dlatego stawia na współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi ludźmi szukają innowacji i funkcjonalnych rozwiązań.

O sobie mówią: "Czy jesteśmy idealni? Nie. Pociąga nas doskonałość i to ona jest najsilniejszym motorem naszej aktywności. "

Ich dążenie do oferowania najwyższej jakości produktów jest wyrazem szacunku dla konsumenta, którego dobro stanowi najwyższy priorytet firmy.  Terma, chce spełniać i wyprzedzać potrzeby klientów. 

W ofercie Terma znajdująsię grzejniki olejowe, wodne, wodno-elektryczne i elektryczne. Równolegle z rozległym wachlarzem grzejników  w ofercie producenta znajdują się grzałki elektryczne o różnorodnym wyglądzie i szerokiej funkcjonalności. 

Największym atutem firmy jest oryginalny design, pociągające wzory i eleganckie wykonanie. Ten producent sprawił, że grzejnik nie musi być tylko praktycznym elementem instalacji, może stać się kluczowym punktem nietuzinkowego wystroju. 

Producent oferuje różnorodne, nietuzinkowe kształty urządzeń, szeroką gamę barw i wzorów, które pozwolą wzbogacić każdy wystrój. Ponadto Terma pozwala stworzyć zupełnie unikalne wzory, które mogą zostac naniesione na urządzenie, by stworzyć całkowicie unikatowy i niepowtarzalny element wystroju. 


Kategoria Sortuj