Uponor

Uponor to lider gospodarki wodnej.

| Ogrzewanie i chłodzenie podłogowe | Instalacje wody pitnej | kanalizacja sanitarna | Automatyka pokojowa |

Firma świętuje sto lat doświadczenia w branży, oferuje produkty w ponad stu krajach i jest spółką wysoce notowaną na finlandzkiej giełdzie.

Historia Uponor zaczyna się, kiedy instalacje wodne oparte na rurach z żelaza, były jeszcze nowością. Uponor zawsze stał na czele branży na każdym kroku jej rozwoju. Cały czas wprowadzając na rynek nowe rozwiązania, materiały i technologię. Dziś, kierując jednym z największych działów badań i rozwoju, wciąż nie spoczywają na laurach.


Produkt Uponor to systemy dostarczania bezpiecznej wody pitnej, energooszczędne systemy ogrzewania i chłodzenia oraz niezawodne rozwiązania infrastruktury wodnej.
Od projektu, przez nowoczesne, trwałe i elastyczne elementy instalacji, po automatykę inteligentnego zarządzania- Uponor oferuje kompletny, elastyczny pakiet rozwiązań gospodarki wodnej, dla nowoczesnego budownictwa. Producent nie ogranicza się do budownictwa prywatnego, działając także na rynku budownictwa komercyjnego, przemysłowym i inżynierii lądowej.  

Specyficzną cechą takich systemów, jest to, że ich działanie jest niewidoczne gołym okiem, a równocześnie ma ogromny wpływ na codzienny komfort i jakość życia. Dowiedz się, jak daleko sięga „niewidzialny wpływ” rozwiązań Uponor:

Od początku działania, WATERM jest ambasadorem Uponor na Pomorzu. Jedną z najczęściej budowanych przez nas instalacji jest wodne ogrzewanie podłogowe. Dzięki połączeniu zalet doskonałego produktu i solidnego montażu zapewniliśmy efekt niewidzialnego komfortu dziesiątkom klientów na terenie całego Trójmiasta i okolicy. Dowiedz się, co czyni produkty Uponor wyjątkowymi:


Misją Uponor jest „budowa mostu, który połączy pełną sukcesów przeszłość z pewną przyszłością".

Ta metafora, jest niezwykle trafna, gdyż symbolizuje drogę opartą na solidnych filarach przełomowych momentów w historii firmy. Równocześnie budowa mostu wskazuje na chęć osiągnięcia drugiego brzegu, a nie brnięcie przed siebie za wszelką cenę.

Dlatego Uponor zaimplementował standardy i cele zrównoważonego rozwoju. Promowane przez firmę rozwiązania są innowacje w dziedzinie oszczędzania energii  oraz inteligentnej, bezpiecznej gospodarki wodnej. Uponor dostrzega źródło i dalszy bieg rzeki swoich sukcesów w budowaniu produktów i systemów niosących korzyść, zarówno dla ich użytkowników, jak i środowiska.


Doświadczenie zgromadzone przez sto lat jest nieocenione. Kiedy wiele firm, o wieloletnim stażu utrzymuje swoją wiedze w ścisłej tajemnicy, Uponor dzieli się nią z partnerami. Nie przesadzimy stwierdzając, że bez Uponor technologia  gospodarki wodnej byłaby jeszcze daleko od nowoczesnych, ekonomicznych i ogólnodostępnych rozwiązań, którymi  cieszymy się dzisiaj.

Partnerstwo z producentem Uponor jest niezwykłe, gdyż mamy do czynienia z potężną firmą o niezachwianej pozycji, a równocześnie wiemy, że jesteśmy cenionym i ważnym partnerem. Po przebyciu długiej, wspólnej drogi obie firmy darzą się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem. Dla nas fundamentem, podstawowym spoiwem tej relacji jest zadowolenie naszych klientów.

Sortuj